Co stosować na skurcze?

Bardzo wielu z nas cierpi na dokuczliwe skurcze. Nie zdajemy sobie sprawy, że spowodowane to jest niedoborem magnezu. Pierwiastek ten bardzo szybko wypłukuje się z organizmu. Trzeba go systematycznie uzupełniać a w szczególności gdy uprawiamy sport lub pijemy dużo kawy.

olimp-chela-mag-skurczMagnez możemy spotkać pod bardzo wieloma postaciami. Ogólnie zdania są podzielone ale większość wskazuje, że najlepsze efekty uzyskamy stosując suplement w postaci kapsułki. Taka postać ma o wiele szybsze wchłanianie niż inne formy.

I jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla każdego. Drugim bardzo ważnym elementem na który musimy zwrócić uwagę jest przyswajalność. Tutaj najlepsze wyniki daje tak zwany chelat (diglicynian magnezu). Jeżeli dokuczają nam intensywne skurcze nasz preparat powinien zawierać również potas najlepiej w formie cytrynianu (cytrynian potasu). W takim zestawieni powinna jeszcze znajdować się witamina B6. Przeglądając ogólnie dostępne preparaty zauważamy, że większość z nich nie spełnia wyżej wymienionych kryteriów. A tylko taka forma pozwoli nam zapobiegać dokuczliwym skurczą. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest preparat znanej i cenionej firmy. Olimp chela mag skurcz zawiera wszystko w odpowiednich dawkach. A co najważniejsze jest bardzo wydajny i możemy stosować go tylko dwa razy dziennie.

Zapewniając sobie odpowiednie dawki magnezu,potasu oraz witaminy B6. Już kilkudniowa suplementacja pozwoli nam zwalczyć wszystkie objawy oraz tak bolesne skurcze, które nie pozwalają spokojnie spać. Dodatkowo jest naprawdę tani.

Suplement można kupić na stronie http://www.moc-lekow.pl/leki_na_serce_miazdzyce/chela_magb6_skurcz_60_kaps_cena_18_9_zl

Close Menu