Wyjątkowy kalendarz uławtiający orgazniację czasu

Wyjątkowy kalendarz uławtiający orgazniację czasu

Mój mąż jest niezwykle zabieganą osobą. Prawie nigdy nie ma czasu, by choć na chwile odetchnąć i odłożyć sprawy zawodowe na bok. Co roku zastanawiam się, jaki prezent świąteczny byłby dla niego najlepszy i mógłby w jakikolwiek sposób ułatwić mu wykonywanie codziennych obowiązków.

Pożyteczny i spersonalizowany prezent

kalendarz książkowy personalizowany

Oczywiście, jeżeli pytam czy jest w ogóle taka rzecz, którą można by zakupić zawsze odpowiada,że nie, ponieważ potrzebowałby dodatkowych rąk do pracy, a tego przecież nie jestem w stanie zapewnić, niemniej w tym roku udało mi się znaleźć ciekawą rzecz. W związku z tym, że mąż prowadzi własną firmę, często umawia się na spotkania z klientami, do których później musi jeździć, zapisuje na jakiś skrawkach papieru adresy i numery telefonów, a później sam nie może się w tych notatkach odnaleźć i tylko denerwuje się z tego powodu, czemu w sumie trudno się dziwić. Dlatego też kiedy trafiłam w sklepie na kalendarz książkowy personalizowany uznałam, że będzie to idealny świąteczny podarunek. Na czym wspomniana personalizacja polega? Przede wszystkim na okładce mamy wytłoczone inicjały posiadacza. W dodatku firma oferuje możliwość wcześniejszego zapisania, a następnie wydrukowania najważniejszych dat, dzięki czemu są one już obecne w kalendarzu jako coś stałego.Jest to spore ułatwienie ponieważ mój mąż ma spore problemy z zapamiętaniem dat urodzin, czy też rocznic, a następnie robi sobie z tego powodu duże wyrzuty.

Z całą pewnością mąż będzie zadowolony że już żadna z ważniejszych dat mu nie umknie w natłoku obowiązków.Oczywiście, kalendarz ma także przyczepioną zakładkę, dzięki której łatwo można otworzyć stronę która nas obecnie interesuje. Na samym końcu do dyspozycji pozostaje kilka map z zaznaczonymi strefami czasowymi.

Close Menu